Przydatny gadżet – nerka

Smartfon, klucze, portfel, chusteczki, gumy do żucia, czy słuchawki to nieodłączne akcesoria, które każdy zabiera ze sobą, wychodząc z domu. Do tego dochodzi jeszcze szereg innych rzeczy takich, jak notatnik, długopis czy tabletki. Kobiety mają przy sobie także kosmetyki czy małe lusterko. Wszystkie te rzeczy pomieści damska torebka, ale co mają począć mężczyźni, czy panie wychodzące pobiegać lub w miejsca, gdzie nawet mała listonoszka lub kopertówka będzie mało praktyczna? Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest saszetka biodrowa, zwana także nerką. Warto poznać jej zalety i dowiedzieć się, jak dokonać wyboru, aby być w pełni usatysfakcjonowanym.

Nerka dla mężczyzny

Jesienią i zimą mężczyźni mają potencjalnie ułatwione zadanie podczas wychodzenia z domu – kurtki i płaszcze posiadają wiele kieszeni, w których można pomieścić akcesoria. Jednakże nie można zapominać o tym, że większość zgromadzonych przedmiotów rozciąga i niszczy garderobę. Ponadto często poupychane przedmioty mogą wręcz deformować sylwetkę, gdy zajmują kieszenie umiejscowione przykładowo na klatce piersiowej. Latem panowie rzeczy osobiste umieszczają przede wszystkim w kieszeniach spodni. Jest to również zazwyczaj mało praktyczne rozwiązanie. Taka metoda powoduje, że powstają przetarcia w garderobie, a i wygląda to mało estetycznie. Ostatecznie może w spodniach zabraknąć miejsca na niektóre niezbędne rzeczy. Umieszczenie portfela w tylnej kieszeni może stworzyć okazję dla złodziei, a noszenie rzeczy osobistych w kieszeniach luźnych, krótkich szortów może przyczynić się do ich zgubienia. Rozwiązaniem tych problemów są saszetki biodrowe dla mężczyzn.

3ced4043ba1688eb292a821cf7e3ca80Saszetka biodrowa dla kobiet

Damska torebka świetnie sprawdza się jako miejsce przechowywania podręcznych przedmiotów. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy jest niepraktyczna. Przykładem jest wycieczka rowerowa, wyjście na koncert czy wypad w plener. W takich sytuacja nerka zapewnia większą wygodę i jest bardziej funkcjonalna. W tłumie, przewieszona przez ramię, zmniejsza ryzyko kradzieży zawartości. Dlatego pomimo tego, że na rynku dostępna jest ogromna liczba wzorów torebek, warto mieć w swojej szafie saszetkę biodrową, która jest świetną alternatywą. Stylowe, żywe wzory i kolory przypadną do gustu każdej kobiecie!

a4261a3ae211c21f63ee9c3b8e170bc3

Nerka dla dziewczyn i chłopców

Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy zabierają do szkoły lub na podwórko wiele przedmiotów takich, jak klucze, chusteczki czy telefon komórkowy. Saszetka biodrowa daje im takie same korzyści jak dorosłym – zwiększa bezpieczeństwo i komfort. Szczególnie w przypadku kluczy jest znakomitą alternatywą dla smyczy, która może być bardzo niebezpieczna, powodując zahaczenie o rożne przedmioty i silne urazy.

3b7870567d4bf656767213c317d72798

Żywe kolory i ciekawa ornamentyka będą niezwykle atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i nastolatków. W ofercie znajdują się różnokolorowe nerki, w pasy, a także z motywem kwiatowym czy miejskim.

Więcej na temat saszetek biodrowych dla dziewczynek z motywem kwiatowym można przeczytać TUTAJ, gdzie dodatkowo znajdują się ciekawe informacje na temat takiego wzornictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *