Wszystko o wypełnieniu do puf

Nowoczesne pufy Red Point Design zostały stworzone z myślą o intensywnym użytkowaniu. Niezależnie czy są wykorzystywane w salonie, pokoju dziecięcym czy na tarasie, zapewniają wygodę i swobodę. Ich wysoka wytrzymałość pozwala nawet na wskakiwanie na nie. W połączeniu z łatwością czyszczenia, możliwe jest także korzystanie z puf przez zwierzęta domowe. Jednakże po dłuższym czasie takiego eksploatowania może dojść do sytuacji, gdy ilość wypełnienia zmaleje. To żaden problem! Rekomendowane przez Red Point Design rozwiązanie, w postaci taniego, ale jednocześnie wysokogatunkowego granulatu, przywróci świetność mebla. Warto poznać zalety i dowiedzieć się, jak uniknąć niskogatunkowych podróbek.

Dlaczego wypełnienia Red Point Design są najlepszym wyborem?

Za wysoką jakość puf Red Point Design odpowiada, m. in. ich wypełnienie. To właśnie ten element sprawia, że można w nich rozsiąść się w wygodnej, niewymuszonej pozycji. W pufach jest stosowany oryginalny granulat styropianowy EPS 100, który posiada atest PZH. Oznacza to, że jest on bezpieczny dla zdrowia i otoczenia, a także nie wpływa negatywnie na samopoczucie alergików. Wybranie tego granulatu pewność, że puf będzie znowu niezwykle komfortowy i sprężysty. Ponadto granulat ten jest na tyle wytrzymały, że problem zostanie rozwiązany na dłuższy czas, a nie tylko chwilowo.181b620ba48831c09842e0a3ee37dfdb

Aby przywrócić dawną jakość pufa, wystarczy dosypać odpowiednią ilość granulatu, która pozwoli ponownie poczuć się komfortowo podczas spędzania na nim czasu. Granulat jest sprzedawany w opakowaniu obejmującym 100 litrów produktu, które powinno wystarczyć na jedno dosypanie.

9ea625dbe0f311c2733b6bb93234ad0b

Uwaga na regranulat!

 Na rynku często oferowany jest tzw. regranulat, czyli zmielony styropian, który ma przypominać oryginalny granulat. Poza tym, że takie wypełnienie nie posiada atestu PZH i może mieć negatywny wpływ na zdrowie i środowisko, to dodatkowo napełnione nim pufy stają się niewygodne i ciężkie. W takiej sytuacji mebel straci swoją dotychczasową jakość. Aby nie dać się nabrać, należy zwrócić uwagę na wygląd wypełnienia. Reglanulat to pokruszony, pylący się styropian, a granulat to kuleczki, gdzie każda okrągła kulka jest osobno. Jednakże prostszym rozwiązaniem, niż przyglądanie się oferowanemu produktowi, jest wybór sprawdzonego i pewnego wypełnienia oferowanego przez Red Point Design.

dfa623d55c2b00bea8ee701593945d6f

Dlaczego warto dosypać granulatu?

Czy zakupiony produkt może być jak nowy, nawet po długotrwałym użytkowaniu? W przypadku puf Red Point Design jest to jak najbardziej możliwe! To właśnie najlepszy argument za tym, aby dosypać wypełnienia, używając oryginalnego granulatu – ponowna radość z wysokiego komfortu i możliwości błogiego, niczym niezakłóconego relaksu. Ponadto nowoczesne pufy mają inne cechy, które umożliwiają zachowanie satysfakcji przez długi czas. Wysokiej jakości, wodoodporne materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością, sprawiając, że pokrowiec jest odporny na zabrudzenia i wilgoć. Można go z łatwością zdjąć i wyprać w pralce. Takie zabiegi są kluczem do tego, aby cieszyć się pufem przez lata.

de5ced23fa6503cb84d81e9ea8d87ac8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *